Projectleider energietransitie en innovatie – Hoofddorp – Nederland

Introductie

 Als projectleider energietransitie en innovatie weet jij als geen ander wat onze leden nodig hebben en dit zet je om in concrete projecten, waar je samen met hen aan werkt. Je hebt interesse in het leiden van projecten van A tot Z en je hebt een intrensieke drive om bedrijfsprocessen verder te verduurzamen.

Over de werkgever

De VNP, Koninklijke Vereniging van Nederlandse Papier- en kartonfabrieken, focust op verbinden, verduurzamen en innoveren. Verbinden tussen mensen en hun omgeving, de papierindustrie en de maatschappij is de kernopdracht van de VNP. Om deze verbinding te laten slagen, moet de industrie zich continu verduurzamen en vernieuwen. In deze processen speelt de VNP een stimulerende en ondersteunende rol. Meer informatie over de Koninklijke Vereniging van Nederlandse Papier- en kartonfabrieken vind jij op: www.vnp.nl

Functie

Als projectleider energietransitie en innovatie weet jij als geen ander wat onze leden nodig hebben en dit zet je om in concrete projecten, waar je samen met hen aan werkt. Je hebt interesse in het leiden van projecten van A tot Z en je hebt een intrensieke drive om bedrijfsprocessen verder te verduurzamen. Je vindt het een uitdaging om samen met de papier- en kartonbedrijven te werken aan vergroening van onze sector. Vanzelfsprekend heb je passie voor energie en techniek. In projectteams werk je samen met papier- en kartonfabrieken, hogescholen, universiteiten, ingenieursbureaus, leveranciers en energiebedrijven aan onderzoeken die bijdragen aan de realisatie van klimaat- en milieudoelstellingen, waarbij jouw sensitiviteit, enthousiasme en ambitie ervoor zorgen dat breed draagvlak ontstaat. 

Taken & verantwoordelijkheden

 • Je stimuleert onze leden, de papier- en kartonproducenten tot participatie in innovatietrajecten;
 • Je initieert studies en projecten die (doorbraak) technologieën identificeren;
 • Je leidt zelfstandig projecten uit die bijdragen aan de duurzaamheidsdoelen van bedrijven;
 • Je betrekt de fabrieksmedewerkers actief de projecten;
 • Je bent een verbindende factor tussen technologieleveranciers, kennisinstituten, onderwijsinstellingen en bedrijven. 

Functie-eisen

 • Een afgeronde hbo- of academische opleiding op het gebied van (proces)techniek, milieu, energie, chemie of een andere relevante studie;
 • Minimaal 5 jaar ervaring;
 • Passie voor techniek;
 • Organisatie sensitiviteit;
 • Enthousiasme en ambitie;
 • Je bent goed op de hoogte van technologische ontwikkelingen;
 • Je vindt het leuk om events te organiseren en deze te managen;
 • Bent flexibel en kan kansen omzetten in realistische projectvoorstellen;
 • Bereid om te reizen in Nederland.

Het aanbod

 • Een diverse baan in een klein en hecht team;
 • Je standplaats is Hoofddorp, maar je zal ook veel bij de bedrijven en andere stakeholders te vinden zijn;
 • Indien nodig of gewenst kan je ook vanuit huiswerken;
 • Een passend salaris;
 • Goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een premievrije pensioenregeling;
 • 25 vakantiedagen;
 • Leuke collega’s en een goede werksfeer.

Informatie

Mocht jij vragen hebben, aarzel dan niet en neem telefonisch contact op met Pim van Meeuwen via +316 53 26 55 11

Solliciteren

Bent jij geïnteresseerd? Load dan jouw CV op via de “Apply” button. Wij kijken uit naar jouw reactie!

More news

Plant Director – Eerbeek

This position has succesfully been filled

Introduction DS Smith Paper De Hoop is gevestigd in Eerbeek (Gelderland) en produceert met ruim 170 medewerkers circa 360.000 ton hoogwaardige pulp op basis van oud papier. Op basis hiervan wordt jaarlijks 360.000 ton verpakkingspapier geproduceerd met name bestemd voor de golfkarton industrie. De productie van papier vindt plaats met behulp van hoogwaardige en zeer […]

Project Manager PULP CAPEX projects – SAPPI Europe – Gratkorn, Austria

Introduction    Sappi is a global company focused on providing dissolving wood pulp, paper pulp, paper-based and biorefinery solutions to its customers in over 150 countries. Formed in 1936 in South Africa, Sappi established itself in Europe through a series of acquisitions that started in the 1990’s in the UK, Germany, Belgium and The Netherlands. […]

Safety Manager m/v – Eerbeek, Nederland

Introductie Als Safety Manager ben je het aanspreekpunt op het gebied van Veiligheid & Arbo. Je speelt een cruciale rol in het promoten van de veiligheidscultuur binnen onze organisatie. Je coacht je collega’s hierin en dan met name de safety ambassadors binnen de organisatie. Het mede opzetten en geven van gerichte (gedrags-) trainingen zal een belangrijke taak zijn. […]

« More news